O FIRMIE

Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Finex. Jesteśmy hurtownią odzieży używanej. Nasza firma istnieje już od ponad dwudziestu lat. Powstała z myślą zaspokajania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaskoczymy Państwa szybkością i profesjonalną obsługą, oraz indywidualnym podejściem do każdego potencjalnego klienta.

Każde zamówienie zrealizowane jest  ze starannością, a także kontrolowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy Państwu systematyczność dostawy i ciągłość sprzedaży. Oferujemy możliwość zakupu prosto z tira, oraz pomoc przy załadunku towaru do samochodu.

Zapraszamy do współpracy tych wszystkich, którzy są zainteresowani założeniem sklepów z używaną odzieżą. Służymy Państwu doborem odpowiedniego asortymentu.

Proponujemy systemy dobrej i satysfakcjonującej sprzedaży. W razie potrzeby poradzimy w początkującej fazie rozwoju Państwa firmy. W naszej bazie mamy klientów, którzy pracują  z nami od ponad dwudziestu lat. Nasza współpraca z Nimi cały czas ewoluuje, dzięki Ich wierności naszej firmie. Wiemy, że nasz profesjonalizm przynosi obopólne korzyści.

Nasz towar importujemy wyłącznie od znanych firm, z którymi współpracujemy od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość naszej odzieży. Oferujemy różnorodne i bardzo atrakcyjne ceny. Odzież sortowaną pakujemy w przezroczyste worki od 1 kg do 10 kg. Na zamówienie powyżej 500 kg gwarantujemy własny transport w granicach miasta Lublina i Świdnika.

Na życzenie klienta istnieje możliwość powiadomienia SMS-em o dostawie.

Zapraszamy!!!